Tenerife dél/ Parque de la Reina /Cho/eladó lakás:99 m2/ 269.000 €
2025 február 3, hétfő Egyéb
Bútorozott,3 nagy hálószobás lakás, Cho városában eladó, Tenerife déli részén.
99 m2-es, nappali + 3 hálószobás,2 fürdőszobás, nagy teraszos, gardróbos, bútorozott lakás, Parque de la Reina – Cho városában. Az árban a garázs és tároló is benne van,
Óceánhoz közel, csendes környezetben van, de 5 perc alatt elérhető az összes szolgáltatás, boltok és az autópálya lehajtó.
Saját otthonnak is kiváló, de jó befektetés is, azonnal hosszú és rövid távra is kiadható!
Főbb jellemzők:
- Helyszín: Tenerife, Parque de la Reina
- Állapot: szép állapot
- terasz
Ár: 269.000 Euró
Érdeklődni lehetőség van közvetlen elérhetőségeinken.
A repülőjegy árak közvetlen dél vagy észak tenerifei érkezéssel főszezonon (nyár, dec 15-jan 15 és február: karnevál) kívül : kb. 90.000-120.000 Ft /fő
– Autóbérlésben is segítünk.
– Irodánk HELYI képviselője anyanyelvi szinten beszél magyarul és folyékonyan spanyolul, valamint angolul, így a bérléssel kapcsolatos ügyintézést teljeskörűen segítünk lebonyolítani ügyfeleinknek.
Tekintse meg további ajánlatainkat a Kanári Szigetcsoport leglátogatottabb szigetéről és vegyen Ön is meseszép lakást:
Hívását bizalommal fogadom!
Tenerife Home a Budapest Home Ingatlaniroda által
Kállai-Balogh Regina
Irodavezető, magyarországi kapcsolattartó, tenerifei ingatlan értékesítés szervező
Bodó Viktória
Irodánk helyi tenerifei ingatlan képviselője
budapesthometenerife@gmail.com